Kde se dá najíst

Co by byl výlet nebo pobyt v okolí Újezdu Brdy bez dobrého stravování v místních restauracích? Chutné jídlo pro Vás připraví v restauracích v Mníšku pod Brdy, Hořovicích, Jincích, Strašicích, Rožmitálu pod Třemšínem, Berouně nebo Příbrami. Přinášíme Vám malou inspiraci, v jakých restauracích stojí za to se zastavit.

1. Restaurace Eška

Restaurace Eška v Jincích je součástí penzionu, který nabízí ubytování v rodinně zařízených pokojích. Restaurace podává denně od 10 do 14 hodin hotová jídla a po druhé hodině minutková jídla a speciality kuchyně. Z pestrého výběru pokrmů si vyberou i ti nejnáročnější strávníci s mlsnými jazýčky. Na jídelníčku nechybí pokrmy z kuřecího, vepřového a hovězího masa, bezmasá jídla, těstoviny, ryby a moučníky. Tato restaurace se nachází 11 kilometrů od Příbrami a 50 kilometrů od Prahy.

2. Café Restaurant PESTAOPTIMA

V prvorepublikové vilce v samotném srdci města Hořovice si pochutnáte na výborném jídle v Café Restaurant PESTAOPTIMA. Z restaurace se Vám naskýtá nádherný výhled na malebný zámek s parkem, kam si můžete udělat procházku. V moderně zařízeném interiéru restaurace Vám číšnici naservírují kuřecí, hovězí a vepřové maso, zeleninové saláty, bezmasá jídla, sladké dezerty a dětská menu. V nápojovém lístku naleznete nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů. V létě můžete posedět na stylové zahrádce a naslouchat zurčení nedalekého potůčku.

3. Restaurace U Káji Maříka

Až se vydáte do Mníšku pod Brdy, nezapomeňte navštívit restauraci U Káji Maříka. Po dobrém jídle se můžete projít po městečku s kulturními a historickými památkami a úchvatnými okolními přírodními scenériemi. Restaurace je umístěna v podzámčí zámku a se změnou majitele prošla menší rekonstrukcí. Z polední nabídky si můžete vybrat polévku, masové jídlo, bezmasý pokrm, dietní jídlo, salát a dezert a po 15. hodině si můžete objednat minutku z jídelního lístku.