Ubytování

Bývalý Vojenský újezd Brdy je součástí Chráněné krajinné oblasti Brdy a stojí za to udělat si do těchto míst turistický nebo cyklistický výlet. Poradíme Vám, kde naleznete kvalitní ubytování v okolí Újezdu Brdy.

1. Ermi Hotel

Zrekonstruovaný tříhvězdičkový Ermi Hotel se nachází v Jincích a panuje v něm příjemná rodinná atmosféra. Hotel je zasazen do krásného prostředí Brdské vrchoviny ve vzdálenosti 40 minut z Prahy. V hotelu se mohou ubytovat celé rodiny a po výletech si dopřát masáže, kosmetiku nebo relax v infrasauně. V létě mohou využít venkovní bazén v zahradě nebo posedět na sluneční terase s krytým altánem. V hotelu nechybí restaurace s domácí kuchyní a s jídelním lístkem sestaveným ze sezónních surovin.

2. Hotel Zelený strom

Hotel Zelený strom poskytuje ubytování v útulných pokojích ve městě Hořovice. Toto město je výborným výchozím místem pro poznání CHKO Brdy, Český Kras a Křivoklátsko. Jedno až čtyřlůžkové pokoje mají koutek pro posezení, vlastní sociální zázemí, televizi a výhled na město. Cesta autem z Prahy trvá 30 minut a parkuje se přímo před hotelem. Hosté mohou využít hotelovou prádelnu, úschovu kol a hotelový sejf. Na dobrém jídle si pochutnají v hotelové restauraci s kavárnou.

3. Penzion u Košťálků

Rodinný penzion u Košťálků leží v Komárově asi 50 km od Prahy, na okraji Brd a nedaleko Záskalské přehrady. V cenově dostupných dvou až čtyřlůžkových pokojích mají turisté k dispozici vlastní sociální zařízení, televizi a WIFI internet. Jídlo si mohou uvařit v jedné ze tří společných kuchyní nebo si něco dobrého ugrilovat na zahradě. Penzion nabízí dostatek parkovacích míst a úschovu kol a koloběžek.

4. Kemp DUHA

Velmi levné ubytování turisté naleznou v kempu DUHA v Rožmitálu pod Třemšínem. Zvláště pro děti bude dobrodružstvím ubytování v chatkách nebo karavanech, ale přivézt si návštěvníci mohou i svůj stan. V kempu nechybí toalety, teplá sprcha, kuchyňka, přípojka elektrického proudu a obchod s potravinami.

5. Rekreační areál Věšín

Tento rekreační areál se rozprostírá v obci Věšín a jeho provozní doba začíná 1. 5. a končí 15. 10. Turisté se mohou ubytovat ve čtyřmístných chatkách s teplou vodou, ve zděné budově nebo ve velké chatě pro 9 osob. V areálu se mohou stravovat v restauraci formou plné penze nebo využít společnou kuchyň. Areál má vlastní bazén, hřiště, paintball a čtyřkolky.Další odkazy na ubytování v blízkosti Újezdu Brdy: